NARIMEXREFERENCE

Na Českém trhu firma Narimex Praha s.r.o. dlouhodobě úzce spolupracuje s firmou THT s.r.o. POLIČKA, předním výrobcem mobilní hasicí techniky, požárního příslušenství a vozidel na technické a ekologické havárie. Exportované vozy z dílen THT s.r.o. POLIČKA spolu s našimy nástroji pomáhají zachraňovat životy v mnoha Evropských zemích, ale i v Indii, na Blízkém Východě a v Jihoafrické Republice.

Dále úzce spolupracujeme s Výzbrojnou požární ochrany, a.s. a také s její slovenskou obdobou s jejichž pomocí se naše nástroje dostávají k jednotlivým hasičským záchranným sborům. Obdobná spolupráce existuje též na bázi obcí a dobrovolných hasičských záchranných sborů.

 

Narimex Praha s.r.o. dále úzce spolupracuje s firmou Fire & Safety Systems spol. s r.o., prodejcem požárních automobilů a technického vybavení pro hasičské záchranné sbory a záchranářské organizace.

K našim dalším klientům také patří:

  • Požární Bezpečnost, s.r.o. Jihlava 
  • Iveco Czech Republic, a.s.
  • Sicar spol. s r.o.
  • Perspekta spol. s r.o.
  • Zahas s.r.o.

 

V rámci Evropy je naším nejvýznamnějším obchodním partnerem firma Rosenbauer, přední světový výrobce hasičských vozů a mezinárodní dodavatel hasičkého a záchranářského vybavení. V roce 2006 dosáhly tržby firmy Rosenbauer 370 milionů EUR. 

 


Narimex Praha s.r.o.
T: +420 281 866 641
Mob.: +420 602 39 09 44
E: narimex@narimex.cz


VRVN 1-220

Pro hasiče
- - - - - - - - - - - - - - -
Ideální vybavení členů hasičských jednotek.


 


VRVN 1-220

Pro záchranáře
- - - - - - - - - - - - - - -
Dobrá skladnost v záchranářských vozech.

 

VRVN 1-220

Pro armádu
- - - - - - - - - - - - - - -
Ideální doplňková výbava pro vyprošťování.