NARIMEXHISTORIE

Firma Narimex Praha s.r.o. byla založena dne 31. března 1992 jako pokračovatel Záchranného systému Narex Praha. Zakladatelem a vlastníkem společnosti byl dlouholetý úspěšný závodník, tvůrce Záchranného systému, výrobce vyprošťovací techniky, pětinásobný Mistr republiky a Mistr sportu ČR – pan Cyril Svoboda.

Během své patnáctileté historie se firma Narimex zabývala převážně výrobou vyprošťovací techniky, včetně jejího servisu a školení. Dále se podílela na založení Záchranného systému v České a Slovenské republice. Narimex byl začleněn do Integrovaného Záchranného systému ČR.

Kvalitu našich výrobků jednoznačně potvrzuje téměř dvacetiletá kombinovaná praxe v zajišťování automobilových soutěží, včetně Poháru přátelství vozy Tatra 623 Speciál.

Vyznamenáním bylo pro naší firmu jedenáct let zajišťování závodů Formule 1 v Hungaroringu v Maďarsku. Dále jsme s naší technikou pomáhali dvacet dní během vyprošťovacích prací v arménském Leninakanu, zasaženém zemětřesením 7. prosince 1988.

Neméně pyšní jsme byli i na spolupráci s mladoboleslavskou ŠKODA AUTO, a.s., při přestavbě vozů Octavia a Octavia Combi pro záchranářské účely. Automobily značky ŠKODA jsou upravovány tak, aby byly využity k veškerým potřebám záchranného systému díky vybavení vyprošťovací nebo lékařskou technikou a vybavením pohřebních služeb. Vozy vybavené záchranářskou a vyprošťovací technikou dodnes zajišťují bezpečnost při národních i mezinárodních automobilových soutěžích na Mosteckém a Brněnském okruhu.

 


Narimex Praha s.r.o.
T: +420 281 866 641
Mob.: +420 602 39 09 44
E: narimex@narimex.cz


VRVN 1-220

Pro hasiče
- - - - - - - - - - - - - - -
Ideální vybavení členů hasičských jednotek.


 


VRVN 1-220

Pro záchranáře
- - - - - - - - - - - - - - -
Dobrá skladnost v záchranářských vozech.

 

VRVN 1-220

Pro armádu
- - - - - - - - - - - - - - -
Ideální doplňková výbava pro vyprošťování.